מדוע סטרטאפים בוחרים בנו?

שירותי שיווק

ידע וניסיון בשיווק

למנהלי השיווק שלנו יש את הניסיון והידע לחשוב מחוץ לקופסא שחברות סטארט-אפ צריכים, בשביל להניע את עצמם לכיוון היעדים שלהם.

הקצב שלכם זה הקצב שלנו

אנחנו מבינים את קצב העבודה בעולם הסטארט-אפ, אנחנו נעים באותו הקצב ושומרים עליו!

בהתאמה לכם

אנחנו בונים ומתכננים תכנית עם מתודולוגית עבודה המותאמת לעסק שלכם.

Bookkeeping for startups
Blue Shape

שירותי השיווק שלנו נותנים את הדגש על דבר אחד חשוב, להיות מנהלי השיווק שלכם. אז מזה אומר? אנחנו מתחילים מהיכרות עם התכנית העיסקית שלכם ואת בעלי התפקידים בחברה, מגדירים יחד איתכם את המטרות העיסקיות, מקצים תקציב לתכנית שיווקית ומתכננים בהתאם תכנית פעולה שיווקית. אנחנו ממשיכים בהוצאה של התכנית לפועל ודואגים שהכל נעשה בזמן ובדרך יעילה ואפקטיבית שמשרתת את המטרות אותן הגדרנו. כחלק מניהול תכנית העבודה אנחנו דואגים לנהל במידת הצורך ספקים חיצוניים רלוונטיים, אותם נבחר יחד, במידת הצורך של הפרויקט השיווקי. הגישה שלנו היא להתאים את השירות שנוכל לתת לכם לכל שלב שבו הסטארט-אפ שלכם נמצא בו.

Budget Control
Red Triangle

אנחנו משתמשים באסטרטגיות השיווק שנהוגות בשוק, עם זאת ממשיכים להתעדכן בהתאם לטרנדים האחרונים.

Our Financial Reports
Yellow Shape

אנחנו מגיעים עם ההבנה של כל האלמנטים הכרוכים בעבודת השיווק ומוכנים לעבודה אינטסיבית בכל רובד בה. אנחנו נהיה לצידכם בתכנון פתרונות וניסוח המסרים השיווקיים שלכם תוך התאמה מלאה לשלב הצמיחה, לתקציב ולמטרות העיסקיות שלכם. אנחנו עושים את זה, כי אנחנו יודעים שזה חלק ממה שכרוך בלהצליח.

רוצים להתחיל? זה ממש פשוט

Take the first step

  1

  קבעו פגישה עם סמנכ"ל התפעול שלנו - האחד והיחיד, תומר היימס!

  תשאירו פרטים ונחזור אליכם לשיחת זום קצרה 1:1 ותוכלו לשמוע הכל על השירותים שלנו.

  2

  אנחנו מבינים אתכם

  במהלך הפגישות המשותפות שלנו נכיר את סטארט-אפ שלכם לעומק, את התעשיה שלכם, את השלב בו נמצא סטארט-אפ, כמות העובדים, אילו שירותים רלוונטים עבורכם ומה הצרכים המדויקים שלכם.

   

  3

  קבלת הצעת מחיר

  לאחר שנבין במדויק את הצרכים שלכם, ניצור הצעת מחיר מותאמת עבור סטארט-אפ שלכם. ברגע שתקבלו אותו, אל תהססו לשאול אותנו כל שאלה שתרצו.

  4

  מזל טוב, מתחילים!

  אנחנו יודעים שיחד איתכם מגיעה אחריות גדולה ואנחנו לגמרי על זה.

  בהעסקת מנהל.ת שיווק חיצוני, הסטארט-אפ שלכם מקבל את היתרון בלעבוד מול מנהל.ת שיווק מנוסה מהשורה הראשונה מבלי לגרוע בתקציב ובמשאבי הזמן של החברה.

  סטארט-אפ הוא עסק שצומח, וככזה הוא צריך אסטרטגיה שיווקית. ניהול השיווק שלכם מתחיל כבר משאלות כמו מי המתחרים שלכם בשוק, המיצוב החברה שלכם למולם ועד לאיפה ואיך הסטארט-אפ שלכם מתקשר עם קהל היעד שלו, איזה הזדמנויות שיווקיות יכולות לעזור בצמיחה ואיפה כדי להשקיע בעשייה השיווקית.

  הסטארט-אפ שלכם זקוק לצוות הטוב ביותר בשביל לצמוח, כאשר אתם בוחרים במנהל.ת שיווק חיצוני אתם בוחרים באנשי שיווק מהשורה הראשונה שביחד איתך יעזרו לסטארט-אפ שלכם לצמוח. מנהל.ת שיווק חיצוני הוא זה שיהיה אחראי על הנכסים התדמיתיים של החברה, על מציאת הזדמנויות לגעת בקהל היעד (קהילות, וובינרים, כתבות תדמית ויחסי ציבור ועוד) ועל תכנון והוצאת לפועל קמפיינים רלוונטים לקידום המטרות העיסקיות.

  כל שירותים והצעות שיווקיות הניתנות הן בהתאם לחברה ולשלב הצמיחה בה היא נמצאת. בין היתר, השירותים כוללים בניית תכנית שיווקית, הגדרת המסרים ומיצוב החברה בהתאם לה ולשוק. מנהל.ת השיווק משלימים פונקציה בסטארט-אפ של הדרכה והכוונה אסטרטגית בראייה שיווקית.